در این مطلب به معرفی چند نمونه از کتاب تست آیین دادرسی کیفری خواهیم پرداخت. آیین دادرسی کیفری از دروس آزمونی و پراهمیت آزمون حقوقی از جمله آزمون وکالت، آزمون قضاوت،آزمون سردفتری و حتی آزمون های ارشد ها و دکتری برای برخی از گرایش های رشته حقوق است.

مهارت تست زنی یک از فاکتور های مهم برای کسب درصد بالا در دروس آزمون های حقوقی است. داوطلبان زیادی هستند با وجود اینکه مطالب کتاب را چندین بار مطالعه کردند اما به علت عدم حل تست موفق به کسب نمره مناسب در درس آیین دادرسی کیفری نمی شوند.

همانطور که می‌دانید تست زنی باعث می شود شما آنچه را که مطالعه کرده اید مورد آزمودن قرار دهید و هم نوعی یادگیری و آموزش است و کشف ایرادات و مشکلاتی که شما در مطالعه خوده داشته اید. بنابراین این احتمال وجود دارد با صرف مطالعه یک مطلب بدون حل تست و تمرین نتیجه مناسبی که مدنظرتان است را بدست نیاورید.

کتاب حقوقی لاچی بهترین کتاب تست آیین دادرسی کیفری کدام است

خیلی از داوطلبان آزمون های حقوقی به دنبال بهترین کتاب تست آیین دادرسی کیفری برای آزمون حقوقی مورد نظر خود هستند. در پاسخ به این سؤال که بهترین کتاب تست آیین دادرسی کیفری کدام کتاب است؟ هرگز نمی توان یک کتاب آیین دادرسی کیفری را به عنوان بهترین معرفی کرد که دلایل آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

هر ساله کتاب های حقوقی جدیدالانتشار زیادی وارد بازار می شود که این موضوع با توجه به کیفیت کتاب منتشر شده می تواند محبوبیت کتاب های مرتبط را بین خوانندگان تغییر دهد. به عنوان مثال بعضی از کتاب های حقوقی که سالیان پیش بین داوطلبان آزمون های حقوقی از محبوبیت بالایی برخوردار بودند شاید اکنون فراموش شده و کتاب هایی با سبک و شیوه نگارش دیگری جای آن ها را گرفته باشد.

موضوع بعدی این است که نمی توان یک کتاب حقوقی خاص را برای همه افراد پیشنهاد کرد. گاها دیده می شود بعضی از مشاوران تحصیلی به تمام داوطلبان یک نوع کتاب حقوقی برای مطالعه پیشنهاد می کنند در صورتی که هر داوطلب می باید بر اساس پایه تحصیلی و سطح علمی خود کتاب مناسب خود را انتخاب نماید.

کتاب حقوقی لاچیویژگی هایی که یک کتاب تست آیین دادرسی کیفری باید داشته باشد

سوالی مهم که شما هنگام انتخاب کتاب تست آیین دادرسی کیفری باید از خود بپرسید. برای پاسخ به این سؤال به جای آنکه به شما ماهی بدهیم، ماهیگیری را نشان میدهیم. بسیار دیده شده است عده ای تعدادی کتاب از قبل مشخص شده را به همه داوطلبان پیشنهاد می کنند در صورتی که این امر کاملا اشتباه است.

هر داوطلب باید کتاب متناسب با خودش را مطالعه کند نه اینکه به همه یک کتاب را معرفی کرد. در ادامه چک لیستی از مهم ترین ویژگی های یک کتاب تست آیین دادرسی کیفری باید داشته باشد را خواهیم گفت و شما می توانید بر اساس این اوصاف به دنبال کتاب مناسب باشید.

کتاب تست آیین دادرسی کیفری ای را انتخاب نمایید که سوالات آزمون های حقوقی سنوات گذشته را داشته باشد. زیرا که شما را با نحوه و سبک سوالات آزمون های حقوقی آشنا می کند.

یکی دیگر از مهم ترین فاکتور ها برای خرید کتاب تست آیین دادرسی کیفری بروز بودن کتاب است. مشاهده می شود بعضی از مولفین کتاب های خود را در دوره های زمانی زیاد بروز رسانی می کنند که این موضوع یک مشکل بزرگ است مخصوصا برای کتاب تست که باید هر ساله سوالات جدید طرح شده در آزمون های حقوقی به آن اضافه شود.

هر چند که درس آیین دادرسی کیفری شکلی است. اما پیشنهاد می شود کتاب تست آیین دادرسی کیفری ای که انتخاب می کنید دارای پاسخ تشریحی باشد. تا در مواردی که سوالات به صورت مفهومی هستند در فهمیدن و درک آن ها به مشکل برنخورید.

گاهی دیده می شود بعضی از پاسخنامه های کتاب های تستی صرفا به توضیح گزینه ای صحیح پرداخته اند در صورتی که بهتر است دلایل رد و اشتباه بودن گزینه های نادرست نیز بررسی شود که این موضوع نیز می تواند جائز اهمیت باشد.

در ادامه مطلب به معرفی و بررسی چند نمونه کتاب تست آیین دادرسی کیفری خواهیم پرداخت. هر چند که کتاب های تست آیین دادرسی کیفری زیادی وجود دارد و شما می توانید به سراغ دیگر کتاب ها نیز بروید و در نهایت آن کتابی را انتخاب نمایید که می توانید با آن به خوبی ارتباط برقرار کنید.

طبقه‌بندی و فهرست دقیق داشتن کتاب تست آیین دادرسی کیفری بسیار مهم است. به صورتی که داوطلب بتواند بر اساس مبحث مورد نظر تست های مرتبط با آن موضوع مطالعه شده را به راحتی پیدا نماید.

جامع و کامل بودن به نحوی که از تمام مباحث نمونه سوالات چهار گزینه ای طرح شده باشد یا به صورت تالیفی و یا بر اساس سوالات سنوات گذشته آزمون های حقوقی.

در ادامه به معرقی و بررسی چند نمونه کتاب تست آیین دادرسی کیفری خواهیم پرداخت تا با کتاب هایی که در این زمینه تالیف شده اند آشنا شوید. هر چند که کتاب های زیادی در این زمینه وجود دارد و می توانید از طریق لینک زیر کتاب هایی که در رابطه با تست آیین دادرسی کیفری می باشند را مشاهده نمایید.

کتاب تست آیین دادرسی کیفری احمد غفوری

یکی از کتاب هایی که در این زمینه وجود دارد کتابی است تحت عنوان مجموعه سوالات چهار گزینه ای آیین دادرسی کیفری است که توسط  احمد غفوری تالیف شده و ناشر آن آریاداد است.

در ادامه به معرفی و بررسی اجمالی این کتاب تست آیین دادرسی کیفری خواهیم پرداخت و برخی از ویژگی های آن را به صورت موردی ذکر خواهیم کرد. با لاچی همراه باشید.

در این کتاب سوالات آزمون های حقوقی بر اساس صلاحدید نویسنده پرداخته شده است.

دارای پاسخنامه تشریحی است.

نویسنده به سوالات تالیفی نیز پرداخته است. به نحوی که سؤالات تألیفی با استاندارهایی مشابه آزمون های حقوقی طرح شده است تا داوطلب با سبک سوالات آزمون های حقوقی بیشتر آشنا شود.

سوالات به اساس فهرست کتاب و مباحث طبقه‌بندی شده است

طرح سوالات بر اساس استراژی و تلفیق سوالات سخت و آسان.

کتاب تست آیین دادرسی کیفری شادی عظیم زاد

مجموعه پرسش های چهار گزینه ای آیین دادرسی کیفری توسط شادی عظیم زاده تالیف و ناشر آن دوراندیشان است. این کتاب نیز در این رابطه تست آیین دادرسی کیفری است که در ادامه به بررسی و معرفی آن خواهیم پرداخت.

بهترین کتاب تست آیین دادرسی کیفری از نظر داوطلبان

ببه منظور انعکاس تجربیات و نظرات شما داوطلبان آزمون حقوقی درخواست داریم نظرات خودتان در رابطه با کتاب تست های آیین دادرسی کیفری که در بازار وجود دارد در بخش نظرات با ما به اشتراگ بگذارید.

به نظر شما کدام یک از کتاب های اشاره شده برای آزمون های حقوقی مناسب تر است و اگر کتاب تست آیین دادرسی کیفری دیگری را نیز می شناسید آن را به ما معرفی کنید. همچنین می توانید پیشنهادات خود در رابطه ویژگی های که هر کدام از آن ها دارند را بیان نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × یک =